Pultos/barman

Kitűnő kommunikációs készséggel rendelkezik, tud bánni az emberekkel? Érdeklődik az egészséges életmód és az aktuális divatrirányzatok iránt? Szeretne egy eredeti projekt részese lenni? Akkor éppen Önt keressük!

A OXO bubbletea teabárok folyamatosan bővülő, ismert, világmáretű hálózata új arcokat keres OXO Barman (pultos/pultosnő) pozícióba állandó munkaviszonyba

Mi lesz a feladata?

  • a vendégek ízlése és kérése szerinti bubble teák elkészítése
  • a pénztárgép használata
  • a bár tisztán tartása, mert „a tisztaság fél egészség”J
  • az Ön munkatársa, a területi menedzser által kiadott feladatok teljesítése
  • részt venni a Bubbleology „család” növekedésében

Milyen képességekkel rendelkezzen?

  • szeresse az új dolgokat, legyen nyitott az új kihívásokra
  • tudjon csapatban dolgozni, legyen kommunikatív és mosolygós a vendégek és munkatársak irányában
  • legyen pozitív beállítottságú, optimista és barátságos
  • képes legyen kezelni a kellemetlen helyzeteket, például a türelmetlen vendégek „hadát”
  • szükség esetén képes legyen angolul beszélő vendégek kiszolgálására

Mivel teheti ránk a lejgobb benyomást?

  • kedves és barátságos személyiséggel
  • hajlandósággal a „rövid-hosszú“ hetes munkaidőre
  • esetleges értékesítési tapasztalattal

Mit kínálunk ezért cserébe?

  • mindenekelőtt az Ön pozitív hozzáállásától függő előnyös fizetési feltételeket
  • munkavállalói előnyök széles skáláját –megszerzett kreditpontok formájában kedvezményt a Bubble teákra, átlag feletti

    orvosi ellátást, a társaság által támogatott részvételt sportrendezvényeken és az ún. csapatépítő rendezvényeken

  • szakembereink által nyújtott egyhetes fizetett továbbképzést
  • minden teakedvelő számára továbbfejlődést a teakultúra terén
  • szakmai tapasztalat szerzését egy fejlődőképes társaság keretén belül
  • kellemes munkakörnyezetet egy fiatal közösségben
  • előrelépési lehetőséget a társaság segítségével

Ami még biztosan érdekli:

  • azonnali belépési lehetőség
  • a munkavégzés helye – Budapest
  • Felkeltettük az érdeklődését? Lássuk, azonos hullámhosszon vagyunk-e, jelentkezzen!

Lépjen kapcsolatba velünk a info@oxobubbletea.hu e-mail címen.

A OXO bubbletea csapata örül a személyes találkozásnak!